Wirtualne Spotkanie Blogerek na Podlasiu ...

poniedziałek, 13 maja 2019
Cześć :)

Jakiś czas temu miałam udać się na spotkanie blogerek na które zostałam zaproszona przez Martynę. Jednak owe spotkanie nie doszło do skutku. W spotkaniu miały wziąć udział Ja, Martyna, Magdalena i Kasia. Jak nigdy praktycznie każdej z nas wypadły ważniejsze sprawy życiowe lub zdrowotne i tylko Martyna i Magdalena reprezentowały nasze spotkanie na spacerze. 

Z okazji spotkania zorganizowałam kilka upominków dla dziewczyn od wspaniałych firm.  Przyznam szczerze, że trochę mi zajęło dostarczenie tych upominków dla tych wspaniałych dziewczyn, ale w końcu się udało. 

Dlatego właśnie dzisiaj chcę poświęcić ten wpis tym firmom, bo powinnam zrobić to już wieki temu, jednak lepiej późno niż wcale i mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. 


Zapraszam do zdjęć. 

STRONA / FB / IG
Cudowne upominki od Pani Ani. Uroczy kubek który służy mi do porannej herbatki, kolorowa smycz dzięki której klucze w torebce znajdę nawet po ciemku i długopis które zawsze gubię. Najpiękniejsze jednak są lakiery o których nie dawno pisałam na blogu. 
STRONA / FB / IG
To dla mnie nowa marka, której wcześniej nie znałam. Maseczka od niedawna w użyciu i już lada chwila pojawi się o niej wpis na blogu. 

STRONA / FB / IG
To kolejna nowa marka dla mnie. Krem jest kolejny do użycia i także pojawi się o nim osobny wpis na blogu. 
STRONA / FB / IG
Znalazło się też coś dla mojej kochanej Nikusi - jak widzicie jej radość jest bezcenna. Gazetki uwielbia przeglądać i bawić się załączonymi do nich gadżetami. I kochane naszym patronem była także Daria Żymełka, która jest dyrektorem w firmie Faberlic. Gdzie serdecznie zapraszam Was do poznania tych kosmetyków, jeśli jeszcze nie znacie. Ja otrzymałam szampon do włosów, w których się niemal zakochałam ale o nim też napiszę osobny wpis.  Dodam jeszcze, że robiąc zakupy na kwotę 139 zł firma płaci za połowę zakupów 70 zł :) - to jest okazja. 

Kochani to na tyle dzisiaj i przygotujcie się na kolejne nowe wpisy.

Dajcie znać czy znacie coś z tego co dzisiaj pokazałam.

Do następnego.

Emilka :*

9 komentarzy

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze :)
Zaglądam do każdego komentującego.
Jeśli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwowania.

Pozdrawiam :):*