SMAKI MAZURSKIEJ SPIŻARNI | Spotkanie Blogerek | Upominki...

sobota, 4 listopada 2017
Hej :)

Kto czytał poprzedni wpis wie, że w połowie października uczestniczyłam w Spotkaniu Blogerek - Smaki Mazurskiej Spiżarni organizowanym przez Agę i Kingę, wraz z ośrodkiem wypoczynkowym Folwark Łękuk, położonym w malowniczych mazurach. Więcej o samym spotkaniu możecie poczytać TUTAJ

Dzisiaj chciałabym zapoznać Was z wszystkimi sponsorami spotkania, tego cudownego wydarzenia. Każdy z nich zasługuje na szczególne podziękowania, dzięki jednym powstały nasze pyszne dania, dzięki drugim nasz bagażnik się zapełnił upominkami - każdy z nich jest wyjątkowy i zasługuję na chwilę uwagi. Także zapraszam na wpis.


____________________SPONSORZY KULINARNI ____________________

Dziękuje za zaopatrzenie spotkania i warsztatów w niezbędne urządzenia,a także za ufundowanie nagród dla trzech wspaniałych uczestniczek.
Dziękuje za upominki dla każdej z Pań, a także za zaopatrzenie warsztatów. 

Dziękuje za cudowne upominki i zaopatrzenie warsztatów. 


Dzięki owej cukierni mieliśmy okazje świętować swoje spotkanie, wraz z przepysznym tortem.Basia Szwajłyk
Dziękuje za możliwość wypróbowania produktów.


St. Siniuk Ubojnia Zwierząt
Dziękuje za możliwość degustacji, tradycyjnych specjałów, które posmakowały mi i to bardzo.Dziękuje za zaopatrzenie warsztatów w czasie Spotkania Blogerskiego, a także za cudowne upominki dla każdej z osobna.
Dziękuje za wsparcie warsztatów niezbędnymi kuchennymi przyrządami (garnki od Was, są rewelacyjne), a także za upominki dla każdej z Pań.Dziękuje za podarunek dla każdej blogerki, a także wsparcie warsztatów w czasie spotkania.Dziękuje za wsparcie naszych warsztatów w czasie Spotkania Smaków Mazurskiej Spiżarni.
Dziękuje za smaczną paczuszkę, a raczej dużą paczkę dla każdej blogerki.

Dziękuje za słodką paczkę, która wywołała uśmiech radość, a także za wsparcie wspomnianego spotkania.

___________________SPONSORZY POZOSTALI__________________

Dziękuje za upominki dla każdej z Pań - produkty znam i do tego bardzo lubię.


Dziękuje za wspaniale skompletowane upominki dla każdej dziewczyny. 
Dziękuje za otrzymany zestaw - ciesze się niezmiernie z możliwości przetestowania tego produktu gdyż wiele o nim słyszałam.


Dziękuje za podarowanie dla każdej blogerki wspaniałych fartuszków spersonalizowanych - to bardzo fajna pamiątka na wiele długich lat.  Dziękuje także za piękne podarunki dla każdej z Pań.Dziękuje za otrzymaną piękną róże, z cudownym napisem "Jesteś piękna, udanego spotkania." - róża jeszcze do dzisiaj leży w pokoju i chociaż już sucha nie mam sentymentu się z nią rozstać. 
Godny polecenia sklep z produktami dla dzieci - pościele mają cudowne jakościowo, a w misiach od nich moja córka jest zakochana, w koło by tylko robiła "tuli - tuli" i chociaż czasem jej się to nudzi to po pewnym czasie wraca i tak cały czas.


Dziękuje za cudowne upominki skierowane dla tych najmłodszych. Dziękuje za obdarowanie upominkami kosmetycznymi każdą uczestniczkę spotkania.Uwielbiam ten sklep pod każdym względem - produktów - jakości obsługi i wysyłki. Dziękuje za otrzymane upominki i do tego idealnie dobrane.Dziękuje za otrzymane upominki, olejek arganowy już jest w użyciu.
Dziękuje za upominki od miasta, kolorowe kredy będą idealne do letnich zabaw na dworze.Dziękuje Gminie, za podarowanie logowanych produktów dla każdej z Pań. Notes znalazł już swoje zastosowanie. 
Dziękuje za piękne upominki, z cudownymi napisami, które wywołuje na mojej twarzy częsty uśmiech.


 ____________________FOTORELACJA ____________________

Dziękuje za piękne wspomnienie pozostawione na cudownych fotografiach - które choć czas mija one nie mijają.

Już w najbliższym czasie opowiem Wam trochę o samym miejscu w którym odbyło się Spotkanie Blogerek, czyli o ośrodku wypoczynkowym Folwark Łekuk.

Do następnego.

Emilka :*

6 komentarzy

  1. Ja też niedawno uczestniczyłam w spotkaniu blogerek :) To świetna inicjatywa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super:) tego robaczka Marion też mam i jest tak uroczy że będę go wykorzystać do zdjęć 😀 miłych testów :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie upominki. Coś dla zdrowia i urody :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze :)
Zaglądam do każdego komentującego.
Jeśli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwowania.

Pozdrawiam :):*